Stavební parcela, výměra 823 m2, IS na hranici pozemku, Horní Slavkov-Staré město, Luční ulice

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 230 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Horní Slavkov, Sokolov, Karlovarský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:7-27780
Typ reality: Zahrady - Pozemky
Celková plocha:823 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme zahradu o celkové výměře 823 m2 v Horním Slavkově, část obce Staré město, Luční ulice. Pozemková parcela je svahovitá, orientovaná na severozápadní stranu.
Na hranici pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě elektro., voda, odpad je ve vzdálenosti cca. 3m od hranice pozemku, vlastní studánka s pramínkem z povrchových vod, pitná voda. Na pozemku je umístěna zděná chata stojící na bet. základě, vzhledem ke stáří je doporučena demolice. Parcela se nachází v těsné blízkosti centra města v části výstavby rodinných domků, původní zástavba. Cca 3 – 5 min. pěšky se nachází veškerá občanská vybavenost školka, škola, zdravotnické zařízení, zastávka autobusu, nákupní středisko Tesco, sport,atd. Velice klidné a slunné místo, vhodné k výstavbě přízemního nebo jednopatrového malometrážního RD, nebo jako investice vzhledem k výhodné kupní ceně jako investice pro účely budoucí výstavby RD.kOupi vřele doporučujeme: Zakázka číslo: 27581.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Občanská vybavenost
Služby:Ano
Autobus:Ano
Železnice:Ano
Supermarket:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Sokolov » Pozemky Sokolov » Prodej pozemky Sokolov » Prodej zahrady Sokolov » Stavební parcela, výměra 823 m2, IS na hranici pozemku, Horní Slavkov-Staré město, Luční ulice