Stavební poz. 1665 m2 na RD, Pyšely, Zaječice, okres Benešov, 5 km nájezd na D1, všechny IS.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 580 750 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Zaječice, Pyšely, Benešov, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:445-60669
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:1665 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme velmi pěkný st. poz. 1655 m2 v obci Pyšely, Zaječice, okres Benešov. Pozemek je kompletně zasíťovaný, všechny inženýrské sítě jsou přivedeny k pozemku, kanalizace, plyn, el. energie, voda.
Umístění je v klidné zastavěné části obce. Územním plánem je určeno k zástavbě rodinným domem. Regulativy na vyžádání dodáme. Velkou výhodou je blízkost nájezdu na D1 a cesta do centra Prahy trvá 28 minut na vzdálenost 35 km. V blízkém okolí jsou lesy a příroda kolem vyzývá k výletům do přírody. Lokalita – Zaječice u Pyšel je cca 10 km severně od Benešova, kde je veškerá občanská vybavenost. V městečku Pyšely je obecní úřad, mateřská škola, základní škola, pošta, obchod s potravinami, restaurace, sportoviště. V případě zájmu zdarma zprostředkujeme sjednání hypotéky, právní servis, úschovu finančních prostředků. Doporučuji prohlídku, č. nabídky 60669.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Plyn:Ano
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Občanská vybavenost
Autobus:Ano
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Benešov » Pozemky Benešov » Prodej pozemky Benešov » Prodej pozemky pro stavění Benešov » Stavební poz. 1665 m2 na RD, Pyšely, Zaječice, okres Benešov, 5 km nájezd na D1, všechny IS.