Stavební poz. na RD 1111 m2, Nová Ves pod Pleší, Mníšek pod Brdy, všechny IS k dispozici, vlak.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 490 000 Kč (za nemovitost)Kompl. cena včetně fin. a právního servisu.
Lokalita: Nová Ves pod Pleší, Příbram, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:445-66432
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:1111 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme pěkný slunný stavební poz. 1111 m2, Nová Ves pod Pleší, okr. Příbram. Všechny IS k napojení. Pozemek je v menší lokalitě zástavby rod. domy s výhledy do okolní přírody, vlakové spojení.
Územním plánem je určeno k zástavbě rodinným domem. V okolí lokality Včelník jsou již realizované stavby. Příjezdová komunikace je zhotovena ze zámkové dlažby, je vybudováno i veřejné osvětlení. Sítě: elektřina, obecní vodovod i veřejná kanalizace jsou k dispozici k napojení u pozemku. Velkou výhodou je možnost dostupnosti centra Prahy vlakem a busem, 30 min. Praha-Smíchov, 5 km od Mníšku pod Brdy. V obci je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, obchody, restaurace, pošta, obecní úřad, lékaři v nedalekém sanatoriu. S financováním hypotékou bezplatně poradíme. Doporučuji prohlídku tohoto velmi hezkého pozemku v nádherné lokalitě Brdských lesů s velkou možností aktivního odpočinku. Zastávka autobusu je cca 150 m od pozemku. Č. nabídky 66432.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Vodovod:Ano
Kanalizace:Ano
Občanská vybavenost
Autobus:Ano
Železnice:Ano
Obchody:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Příbram » Pozemky Příbram » Prodej pozemky Příbram » Prodej pozemky pro stavění Příbram » Stavební poz. na RD 1111 m2, Nová Ves pod Pleší, Mníšek pod Brdy, všechny IS k dispozici, vlak.