Stavební pozemek 1044 m2 na RD, Horoušany, Úvaly, Praha východ, včetně kompletních inž. sítí.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 714 000 Kč (za nemovitost)Cena včetně daně z nabytí nemovitosti, bez provize.
Lokalita: Horoušany, Praha-východ, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:445-69647
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:1044 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme k prodeji hezký stavební pozemek na RD o velikosti 1044 m2, Horoušany, Úvaly, okres Praha východ. Všechny inženýrské sítě: elektřina, vodovod, kanalizace a plyn jsou k dispozici.
Rovinatý pozemek je v nově vznikající lokalitě na okraji obce a je připraven ke stavbě rodinným domem. U pozemků jsou již zhotovené příjezdové komunikace ze zámkové dlažby včetně veřejného osvětlení. Zastavitelnost pozemku je 25 procent a na vyžádání zašleme nový geometrický plán. Okolí je rovinaté, nedaleko je Klánovický les a obec Nové Jirny. Veškerá obč. vybavenost je v Úvalech, které jsou vzdáleny cca 3 km. Výborná dopravní dostupnost Prahy včetně PID do Prahy, Černý Most. Doporučuji prohlídku tohoto pozemku, který lze financovat hypotékou s jejímž vyřízením vám bezplatně poradíme. Č. nabídky 69647.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Plyn:Ano
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Občanská vybavenost
MHD:Ano
Autobus:Ano
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Praha-východ » Pozemky Praha-východ » Prodej pozemky Praha-východ » Prodej pozemky pro stavění Praha-východ » Stavební pozemek 1044 m2 na RD, Horoušany, Úvaly, Praha východ, včetně kompletních inž. sítí.