Stavební pozemek 1207 m2 na rodinný dům, Loučeň, Patřín, 10 km od okresního města Nymburk.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 299 000 Kč (za nemovitost)Cena včetně právního servisu, bez provize.
Lokalita: Patřín, Loučeň, Nymburk, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:445-68529
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:1207 m2
zobraz na mapě »
Ve výhradním zastoupení nabízíme krásný st. pozemek na RD o vel. 1207 m2 Loučeň, Patřín, 10 km od okresního města Nymburk, 30 km od obce Brandýs nad Labem.
bem. Elektřina u pozemku, obecní vodovod i kanalizace k napojení ve správě VaK v Mladé Boleslavi. Příjezdová komunikace je také obecní. Stavební pozemek s nádhernými výhledy do okolí je na kraji obce ve velmi příjemné lokalitě obce Loučeň, Patřín, která leží asi 65 km severovýchodně od Prahy, s rozšířenou působností v obci Nymburk. Ve vzdálenosti cca 21 km, leží další významné regionální centrum Mladá Boleslav. Loučeň leží v překrásném prostředí zalesněné jabkenické plošiny a vlkavské pahorkatiny.V obci je možnost navštěvovat základní školu vyššího stupně, mateřskou školu. K dispozici je sportovní hřiště, knihovna, obchody, kostel a hřbitov, pošta, restaurace, pizzerie. Dominantou města je zámek Loučeň s krásným anglickým parkem. Doporučuji prohlídku a s vyřízením hypotéky bezplatně poradíme. Č. nabídky 68529.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Elektro 230V:Ano
Elektro 400V:Ano
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Občanská vybavenost
Služby:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Nymburk » Pozemky Nymburk » Prodej pozemky Nymburk » Prodej pozemky pro stavění Nymburk » Stavební pozemek 1207 m2 na rodinný dům, Loučeň, Patřín, 10 km od okresního města Nymburk.