Stavební pozemek 1569 m2, Svémyslice, Praha východ, MČ Praha Horní Počernice vzdáleno 6 km.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 995 000 Kč (za nemovitost)Kompletní cena včetně provize a právního servisu.
Lokalita: Svémyslice, Praha-východ, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:445-68210
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:1569 m2
zobraz na mapě »
Ve výhradním zastoupení nabízíme stavební pozemek Svémyslice 1569 m2, sítě v obecní komunikaci, která vede až k pozemku. Vdálenost od MČ Praha-Horní Počernice jen 6 km.
Pozemek je rovinatý a dle územního plánu k zástavbě. Nachází se v lokalitě na kraji obce a navazuje na výstavbu rodinných domů a bytovek, výhodou je blízkost nájezdu na D 10. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, kanalizaci i veřejný vodovod.K pozemku vede obecní komunikace kolem dvou bytových domů. Nedaleko je zastávka PID busy směr Praha Letňany, Černý Most nebo Brandýs nad Labem. V sousedním Zelenči je možnost spojení vlakem směr Praha. V obci najdete školku, kostel, obchůdek se smíšeným zbožím, knihovnu, ubytovnu a hospodu. Obec Svémyslice se nachází v okrese Praha východ a náleží pod Středočeský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Obec Svémyslice se rozkládá asi devatenáct kilometrů východně od centra Prahy a šest kilometrů jižně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Doporučuji prohlídku a s vyřízením hypotéky bezplatně poradíme. Č. nabídky 68210.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Vodovod:Ano
Plyn:Ano
Kanalizace:Ano
Občanská vybavenost
Dálnice:Ano
Autobus:Ano
Obchody:Ano
Školka:Ano
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Praha-východ » Pozemky Praha-východ » Prodej pozemky Praha-východ » Prodej pozemky pro stavění Praha-východ » Stavební pozemek 1569 m2, Svémyslice, Praha východ, MČ Praha Horní Počernice vzdáleno 6 km.