Stavební pozemek 2781 m2, rekreační pásmo, Zvíkovské podhradí, Varta, Jickovice

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 576 825 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Varta, Jickovice, Písek, Jihočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:345-59748
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:2781 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme stavební pozemek 2781 m2 v rekreačním pásmu nad soutokem Vltavy a Otavy, pět minut chůze k vyhlídce na hrad Zvíkov. Možnost stavby rodinného domu k trvalému bydlení.
Pozemek je slunný, travnatý, mírně svažitý, osázený ovocnými stromy a keři, ořechy. Na pozemku je vrt 36 m hluboký, povolení pro dokončení studny však nutno obnovit. Pozemek sousedí ze dvou protilehlých stran s rozlehlou zahradou s rodinným domem. Z východní strany je přírodní celoročně udržovaná příjezdová cesta, která se po cca 100 metrech napojuje na asfaltovou. Na pozemek směrem na západ navazuje les, který je rovněž ve vlastnictví majitele a lze ho koupit současně s pozemkem. Lehkou chůzí přes les se dostaneme na krásnou vyhlídku na soutok řek, nad nimiž se tyčí hrad Zvíkov. Obec Jickovice s obchodem a dvěma hospodami je vzdálena jeden a půl km. Odtud je spojení autobusem do Milevska, vzdáleného 11 km. V rekreační oblasti je možnost koupání, rybaření, turistiky a houbaření. Klidné, relaxační prostředí potěší milovníky přírody.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Písek » Pozemky Písek » Prodej pozemky Písek » Prodej pozemky pro stavění Písek » Stavební pozemek 2781 m2, rekreační pásmo, Zvíkovské podhradí, Varta, Jickovice