Stavební pozemek 700 m2 na výstavbu RD, Škvorec, Praha východ, všechny IS.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 910 000 Kč (za nemovitost)Cena včetně právního servisu a fin. servisu, bez provize.
Lokalita: Škvorec, Praha-východ, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:445-70657
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:700 m2
zobraz na mapě »
Stavební pozemek 700 m2 na stavbu rodinného domu, Škvorec, Praha východ, IS přivedeny k pozemku. Možno ihned zahájit stavební práce dle vlastního projektu.
Všechny inženýrské sítě včetně přípojek k připojení jsou k dispozici, zastavěnost je 30%. Příjezd z jižní strany, severní strana nabízí krásný výhled do kraje, neboť samotný pozemek se nachází na mírné náhorní plošině s výhledy do okolní krajiny. Pozemek je rovinatý, mezi zástavbou nových domů. Městys má veškerou občanskou vybavenost, školu, školku, obchod s potravinami. 10 km od obce jsou vzdáleny Říčany a 3 km Úvaly. V obou městech je výborné vlakové spojení do Prahy /cca 20 min centrum/. Pravidelnými spoji PID se lze pohodlně dostat na metro Praha Skalka. V blízkém horizontu pár let bude dostavěn okruh okolo Prahy s napojením na silnici R 10, D 11, D 1. Spojení s velkoměstem bude tak 10 min. autem do Prahy Štěrboholy. Kompletní právní i finanční servis zdarma zajistíme. Č. nabídky 70657.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Elektro 230V:Ano
Plyn:Ano
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Občanská vybavenost
Školka:Ano
Autobus:Ano
Služby:Ano
Obchody:Ano
Škola:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Praha-východ » Pozemky Praha-východ » Prodej pozemky Praha-východ » Prodej pozemky pro stavění Praha-východ » Stavební pozemek 700 m2 na výstavbu RD, Škvorec, Praha východ, všechny IS.