Stavební pozemek 780 m2 Tuklaty, Tlustovousy, elektřina, vodovod, kanalizace.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 675 000 Kč (za nemovitost)Kompletní cena včetně provize a právního servisu.
Lokalita: Úvaly, Praha-východ, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:445-70534
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:780 m2
zobraz na mapě »
Stavební poz. 780 m2 Tuklaty, Tlustovousy na výstavbu rod. domu. K pozemku je přivedena elektřina, vodovod i kanalizace. Příjezdová komunikace je obecní s asfaltovým povrchem. Vlak Úvaly 3 km.
Pozemek je mírně svažitý a připravený k zahájení stavby dle platných územních regulativů. Inženýrské sítě elektřina, vodovod, gravitační kanalizace jsou přivedeny až k pozemku. Plyn v obci není, je vybudováno osvětlení. Velkou výhodou je dostupnost vlaku přímo v Tuklatech či v Úvalech. Tlustovousy jsou součástí obce Tuklaty, okres Kolín. Vzdálenost do Prahy na metro Černý most 17 km. Železniční spojení obce Úvaly je součástí I. pásma Pražské integrované dopravy, Praha Masarykovo nádraží za 25 minut. V obci je základní škola 1.-5. ročník, nová budova mateřské školy, hostinec, obchod s potravinami. V okolí je velké množství upravených cyklistických tras. Doporučuji prohlídku a s hypotékou poradíme bezplatně. Pozemek je prodáván se zajištěnou výstavbou rodinného domu dle již schváleného stavebního projektu, menší úpravy na vyžádání. Více informací na osobní schůzce, kterou si sjednejte přímo s makléřem. Č. nabídky 70534.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Elektro 230V:Ano
Vodovod:Ano
Plyn:Ne
Kanalizace:Ano
Občanská vybavenost
MHD:Ano
Obchody:Ano
Autobus:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti

Podobné nabídky

Pětihosty

Pětihosty

Cena 1 560 000 Kč (za nemovitost)

ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Praha-východ » Pozemky Praha-východ » Prodej pozemky Praha-východ » Prodej pozemky pro stavění Praha-východ » Stavební pozemek 780 m2 Tuklaty, Tlustovousy, elektřina, vodovod, kanalizace.