Stavební pozemek 785 m2 s nově vydaným st. povolením RD 4kk, Kamenice, Ládeves, Praha východ.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 495 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Ládeves, Kamenice, Praha-východ, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:445-67374
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:785 m2
zobraz na mapě »
Výhradní prodej st. poz. 785 m2 s vydaným stavebním povolením na RD 4+kk a projektem moderní dřevostavby (není podmínkou), obec Kamenice, Ládeves, nedaleko obce Velké Popovice, elektřina, vodovod.
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o ploše 785 m2 v obci Kamenice, katastrální území Ládví, nedaleko Velkých Popovic. Je vydáno platné stavební povolení na moderní dřevostavbu 4+kk. Zajímavý stavební pozemek na klidném a tichém místě s panoramatickým výhledem cca 50 km do okolní krajiny Posázaví. Před pozemkem se pasou koně (v územním plánu pastviny, takže téměř vyloučena možnost zástavby před hlavním výhledem). Místo je vhodné pro někoho, kdo ocení klid, přírodu a krásné výhledy do krajiny a přitom v rozumném dosahu do cetra Prahy. Občanská vybavenost v blízké obci Ládví. Příjezdová komunikace je v horším stavu ale obec plánuje rekonstrukci. Z inženýrských sítí jsou vybudovány nové přípojky elektřiny a vodovodu, kanalizace lze řešit čističkou a vsakem. Uvedená cena je včetně vydaného stavebního povolení a kompletní projektové dokumentace na moderní dřevostavbu, jejíž realizaci můžeme výhodně zajistit. Více informací ohledně projektu a financování sdělíme osobně nebo telefonicky. Výborná dostupnost Prahy 13 km, 30 min. autem, MHD, BUS. Veškerá občanská vybavenost v Kamenici. Pozemek lze financovat hypotékou, při jejíž realizaci poskytneme bezplatný servis. Doporučuji prohlídku této zajímavé nemovitosti, vhodné pro milovníky přírody. Č. nabídky 67374.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Vodovod:Ano
Elektro 400V:Ano
Elektro 230V:Ano
Občanská vybavenost
Autobus:Ano
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Praha-východ » Pozemky Praha-východ » Prodej pozemky Praha-východ » Prodej pozemky pro stavění Praha-východ » Stavební pozemek 785 m2 s nově vydaným st. povolením RD 4kk, Kamenice, Ládeves, Praha východ.