Stavební pozemek 900 m2 v obci Zlatá, okres Praha východ. Elektřina na pozemku, IS v dosahu.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 1 375 000 Kč (za nemovitost)Kompletní cena včetně právního servisu a provize rk.
Lokalita: Zlatá, Praha-východ, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:445-61434
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:900 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme rovinatý stavební pozemek 900 m2 v obci Zlatá, okres Praha východ, 8 km od hranice Prahy. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, elektřina je v kapličce přímo u pozemku.
Plyn u hlavní komunikace a voda bude řešena vlastní studnou. Tento rovinatý pozemek se nachází na kraji obce v rozvíjející se lokalitě se zástavbou novými rodinnými domy. Je v těsné blízkosti zeleně, ve velmi klidné části s výhledy k lesu. Příjezdová komunikace zatím není zhotovena. Na jaře 2017 budou probíhat jednání o změně územního plánu pro tuto lokalitu na stavební pozemky. V obci je autobusová zastávka PID. Veškerá občanská vybavenost včetně základní školy, školky, lékařů, supermarketu je ve 3 km vzdálených Úvalech, částečně v sousední obci Škvorec. S vyřízením hypotéky bezplatně poradíme. Č. nabídky 61434.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Elektro 230V:Ano
Elektro 400V:Ano
Vodovod:Ano
Kanalizace:Ano
Občanská vybavenost
Autobus:Ano
Obchody:Ano
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Praha-východ » Pozemky Praha-východ » Prodej pozemky Praha-východ » Prodej pozemky pro stavění Praha-východ » Stavební pozemek 900 m2 v obci Zlatá, okres Praha východ. Elektřina na pozemku, IS v dosahu.