Stavební pozemek na RD 1032 m2, Březí, Říčany, Praha východ, elektrika, plyn, kanalizace, voda.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 2 199 000 Kč (za nemovitost)+ poplatky
Lokalita: Březí, Praha-východ, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:445-69429
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:1032 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme velmi pěkný rovinatý stavební pozemek 1032 m2 v žádané rekreační oblasti Říčany, Březí. Všechny IS včetně přípojky elektřiny, plynu, vodovodu i kanalizace jsou u pozemku.
Územním plánem určeno k zástavbě rodinným domem. Příjezdová cesta je zpevněná, součástí převodu bude i podíl na dopravně obslužné komunikaci. Výhodou je blízkost autobusové zastávky, kde jezdí pravidelné linky směr Praha Depo Hostivař. K dispozici je i veřejné osvětlení. Březí je v rekreační oblasti Prahy východ, je obklopeno lesy a rybníky. V obci je dětské hřiště, fotbalové a nohejbalové hřiště, nový obchod s potravinami, dále je zde hospůdka a obecní úřad s knihovnou. Veškerá občanská vybavenost včetně škol základních i středních, školek, supermarketů i nemocnice je ve 3 km vzdálených Říčanech kde je také možnost vlakového spojení do Prahy na Hlavní nádraží za 26 minut. Prohlídku doporučuji a pomoc při vyřízení hypotéky je samozřejmostí. Pro bližší informace ohledně regulativů stavby RD volejte makléře. Č nabídky 69429.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Elektro 230V:Ano
Elektro 400V:Ano
Plyn:Ano
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Občanská vybavenost
MHD:Ano
Autobus:Ano
Služby:Ano
Obchody:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Praha-východ » Pozemky Praha-východ » Prodej pozemky Praha-východ » Prodej pozemky pro stavění Praha-východ » Stavební pozemek na RD 1032 m2, Březí, Říčany, Praha východ, elektrika, plyn, kanalizace, voda.