Uzavřený areál - Výrobní hala laminátových dílů s bytem na okraji Újezdu u Brna. CP 4709m2.

Virtuální prohlídka

Prohlídka interiéru: Klikněte pro zobrazení virtuální prohlídky interiéru

Kontakt na makléře

Cena: Informace v RKInformace v RK
Lokalita: Újezd u Brna, Brno-venkov, Jihomoravský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:45-2205
Typ reality: Výrobní objekty - Komerční objekty
Celková plocha:4709 m2
zobraz na mapě »
Ocelová výrobní hala zkolaudovaná jako laminovna s přístavbou zděné administrativní části ve výborně dostupné lokalitě pouze 15km od Brna, na okraji obce Újezd u Brna. CP 4709m2.
Uzavřený, oplocený výrobní areál s možností bydlení se nachází v průmyslové zóně, ve výborné poloze na okraji obce Újezd u Brna. Lokalita je velmi dobře a rychle dostupná do Brna ( pouze 15km) a na dálnici. Ocelová výrobní hala laminátových dílů je typu HARD Jeseník o rozponu 15m a rozměru 19 x 12m. K boční stěně je přistavěna rampa pro příjezd kamionů a nákladních aut. Západním směrem k hale je přistavěna zděná administrativní část. Přístavba je jednopodlažní, jedná se o nepodsklepený objekt z tvárnic Ytong, stropy z desek Hurdis se sedlovou střechou a vlastní štítovou zdí, s výměrou 113m2. V objektu je vrátnice, chodba, kanceláře, kuchyň, koupelna a WC a je nyní využíván jako byt s dispozicí 3+1. S halou je komunikačně propojen prostorem zděné vestavby v hale, ve které se nachází šatny zaměstnanců, soc.zařízení, sprchy, jídelna s kuchyňkou a chodba, kotelna a kompresorovna. Prostor vestavby je od zbývající provozní části haly požárně oddělen. Vlastní výrobní prostor haly je rozdělen na několik sekcí na sebe logicky navazujících - sklad, míchárna barev, lakovna, 2x laminovna, sušárna a brusírna. Za halou jsou čtyři zastřešené skladové koje. K dispozici je dále projekt pro nástavbu 2.NP s další administrativní částí s vlastním vchodem, se třemi kancelářemi, denní místností a soc.zařízením. 2.NP má být předsazeno před průčelí stávajícího objektu, kde tak vznikne podloubí na ocelové konstrukci s otevřeným ocelovým schodištěm do 2.NP. Areál je napojen na plyn a El.220/380 V a má vlastní trafostanici s příkonem (P) 80 a možností navýšení až na 200 A. Voda je přivedena ze dvou vlastních studní s dostatkem vody (vrt 40m a kopaná 10m), odpady jsou svedeny do septiku, povrchová voda do vsakovací jímky. Vytápění celého objektu včetně výrobní části je zajištěno dvěma kotly s výkonem 400 kW na plyn a elektřinu. V hale je rozvedena vzduchotechnika, rozvod tlakového a vakuového vzduchu. Příjezd k areálu je bezproblémový i pro kamiony, po asfaltové silnici, parkování je možné přímo v areálu. Jedná se o velmi zajímavou nabídku výrobního areálu ve výhodné lokalitě na okraji obce, nenavazující přímo na obytnou zónu.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:10
Celkový počet podlaží:1
Umístění objektu:kraj obce
Technologie výstavby:smíšená
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Plocha kanceláře:113 m2
Zastavěná plocha:1554 m2
Příslušenství a vybavení
Sociální zařízení:Ano
Vrátnice / recepce:Ano
Sklep:Ne
Sítě a energie
Topení elektro:Ano
Topení plyn:Ano
Topení ústřední:Ano
Plyn:Ano
Jímka:Ano
Telekomunikace
Datové rozvody:Ano
Kabelová TV:Ano
Satelit TV:Ano
Občanská vybavenost
Železnice:Ano
Autobus:Ano
Služby:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Brno-venkov » Komerční objekty Brno-venkov » Prodej komerční objekty Brno-venkov » Prodej výrobní objekty Brno-venkov » Uzavřený areál - Výrobní hala laminátových dílů s bytem na okraji Újezdu u Brna. CP 4709m2.