VÝHODNÁ INVESTICE! Exkluzivní pozemky v k.ú. Černý důl - developerský projekt

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Novinka

Cena: 70 000 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Černý Důl, Trutnov, Královéhradecký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:19-JC9179
Typ reality: Pozemky pro stavění - Pozemky
Celková plocha:109028 m2
zobraz na mapě »
Pozemky jsou na okraji městyse Černý Důl, u celoročně přístupné silnice II. třídy, vedoucí z Černého dolu do Jánských Lázní. Ideální lokalita v samém centru Krkonoš, se širokým vyžitím.
Pozemky o celkové rozloze 109.028m.Stav pozemků: zahrnuté v územním plánu. Využití: výstavba rodinných domů, rodinných dvojdomů, apartmánových domů, rekreační výstavba, občanská vybavenost, agroturistická farma, hotel, bungalovy.Inženýrské sítě: nově vybudované přípojky plynu, vodovodu, kanalizace a elektřiny.Komunkace: vybudovaná komunikace bez finálního povrchu.TANA RK EXKLUZIVNĚ: DEVELOPERSKÝ PROJEKT SLUNEČNÁ LOUKA - ČERNÝ DŮL V KRKONOŠÍCHDeveloperský projekt se rozprostírá na 109.028 m pozemků v katastrálním území Černý Důl. Pro vlastní developerskou činnost byla lokalita rozdělena na dvě etapy, jež odděluje hlavní silnice II. třídy, vedoucí z Černého Dolu do Jánských Lázní.I. Etapa - Jižní zástavbaJižní zástavba se rozprostírá na 34.638 m pozemků. Pozemky jižní zástavby jsou kompletně určeny v územním plánu k zástavbě rodinnými domy, apartmánovými domy a komerční zástavbou. Pro jižní zástavbu bylo dále vydáno územní rozhodnutí o dělení pozemků, o změně využití území a o umístění stavby. Dle územního rozhodnutí bude v této lokalitě umístěno 14 rodinnch domů, 4 vícegenerační domy, 4 apartmánové domy včetně občanské vybavenosti, 1 doplňkový objekt občanské vybavenosti, dále pak komunikace, chodníky, veřejné prostranství a inženýrské sítě (vodovodní řád, splašková voda a dešťová kanalizace, veřejné osvětlení, plynovod, elektrické vedení). Dále bylo vydáno stavební povolení na 3 rodinné domy, 1 dům občanské vybavenosti a 4 apartmánové domy s celkem 40 apartmány, gárážemi a 1.360m komerčních ploch.V jižní zástavbě bylo provedeno geometrické rozdělení pozemků na stavební parcely a komunikace. Dále zde byly realizovány rozvody inženýrských sítí, tedy rozvod elektřiny, plynu (včetně zděných HUP), vodovodu a rozvod splaškové a dešťové kanalizace. Místní komunikace je nyní vybudována až do fáze před položením finální asfaltové vrstvy, se kterou se počítá až po dokončení hlavní výstavby.II. Etapa - Severní zástavbaSeverní zástavba developerského projektu se rozprostírá na 74.390m pozemků, které jsou v územním plánu označeny jako rekreační výstavba. Počítá se zde výstavbou relaxačního pensionu s kapacitou do 35 lůžek, restaurace, sauny, fitness a bazénu. Dále je zde počítáno s výstavbou 3 až 4 bungalovů v roptýlené zástavbě a agroturistickou farmou s příslušenstvím. Vydání územního rozhodnutí pro severní zástavbu je plánováno až po zpřesnění požadavků investora.V souvislosti s budováním inženýrských sití po jižní zástavbu byly realizovány v dostatečné kapacitě přípojky všech sítí pro severní zástavbu, které jsou ukončeny na hranici pozemku severní zástavby.PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE NAŠEHO MAKLÉŘE.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Sítě a energie
Vodovod:Ano
Kanalizace:Ano
Plyn:Ano
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Trutnov » Pozemky Trutnov » Prodej pozemky Trutnov » Prodej pozemky pro stavění Trutnov » VÝHODNÁ INVESTICE! Exkluzivní pozemky v k.ú. Černý důl - developerský projekt