Zajímavá nabídka pronájmu pěkného a udržovaného komerčního areálu v obci Libošovice nedaleko Sobotky

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 25 000 Kč (za měsíc)info v RK
(200 Kč za m² / rok)
Lokalita: Libošovice, Jičín, Královéhradecký
Stav nabídky:aktuální
Číslo:19-TR9544
Typ reality: Ostatní komerční prostory - Komerční prostory
Celková plocha:1500 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu část komerčního areálu skládajícího se z krytých zděných hal o výměře cca 866 m2 včetně příslušenství a kanceláří a provozní zpevněné plochy 350 m2 v obci Libošovice.
Dispozice: jedná se o velmi udržovaný, dobře vybavený, oplocený a zabezpečený areál. Hlavní budovu tvoří tři vzájemně propojené haly (dílny) každá se samostatným a na sobě nezávislým vytápěním. Provozní plocha litý beton. V objektu je komplet sociální příslušenství pro zaměstnance a personál. V přední části objektu kanceláře. Nakládka zboží a manipulace s materiálem prostřednictvím velkých vrat nebo za použití rampy. Příjezd do areálu velké nákladní auto ANO, TIR obtížně. U objektu je k dispozici velká zpevněná provozí plocha. Kanalizace - septik, elektřina - proud k dispozici příkon 200A, voda - VVŘ, TUV - bojler, topení - kombinace ústřední radiátory + "sahara", palivo - topný olej. Objekt je svou polohou a dispozicí vhodný pro skladování, výrobu, servis...atd. Možný pronájem menší části areálu v závislosti na potřebách nového nájemníka. Další podrobné info v RK.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet parkovacích míst:20
Stav objektu:velmi dobrý
Plocha
Zastavěná plocha:800 m2
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Jičín » Komerční prostory Jičín » Pronájem komerční prostory Jičín » Pronájem ostatní komerční prostory Jičín » Zajímavá nabídka pronájmu pěkného a udržovaného komerčního areálu v obci Libošovice nedaleko Sobotky