Zařízená nemovitost, 6 pokojů 6 koupelen, velká místnost s krbem, kuchyně Pozemek 916m2

Obrázek není k dispozici.

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 3 150 000 Kč (za nemovitost)Uvedená cena zahrnuje provizi a právní servis s advokátní úschovou.
Lokalita: Nová Role, Karlovy Vary, Karlovarský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:240-313
Typ reality: Chalupy - Rekreační objekty
Celková plocha:900 m2
Prodej kompletně zařízené nemovitosti v krásném místě 6 pokojů 6 koupelen, velká společenská místnost s krbem, kuchyně. Pozemek 916m2.Možnost okamžitého provozu.Ve vysokém standardu.
Dispozice: přízemí: vstupní hala, společenská místnost s krbem cca 34m2, pokoj cca 16m2,koupelna, dílna, komora technické zázemí,patro: kuchyň v hale, 2x pokoj s balkonem cca 11m2 2x koupelna, 1 pokoj cca 16m2 s koupelnoupodkroví: kuchyňka v hale, pokoj s balkónem a koupelnou cca 18+4m2, pokoj s koupelnou cca 16+4m2. Skvělý stav po rekonstrukci v roce 2008. Nová střecha, zateplení, vybudování koupelen v každém pokoji,nová instalace rozvodů vody (měď), nové odpady, nové interiéry.Pořádání firemních i soukromých akcí.Turistická oblast - kola (cyklotrasy), běžky, sjezdovky (Nové Hamry, Pernink).11km od Karlových Varů a 4 km od Nejdku, blízko lyžařského areálu Klínovec (30 km), Boží Dar (26 km) a nově budovaného střediska na Plešivci, který bude otevřen ve 12/2013 (16 km). Uvedená cena zahrnuje provizi a právní servis s advokátní úschovou. Zajišťujeme financování nemovitosti.Zprostředkovatel je povinen zajistit uvedení ukazatelů energetické náročnosti uvedených v průkazu v informačních a reklamních materiálech. Pokud grafickou část PENB nebo její ověřenou kopii nemá k dispozici, je nutné uvést v souladu s platnou legislativou nejhorší třídu, tj. třídu GZ tohoto důvodu se jedná o třídu G.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:3
Umístění objektu:polosamota
Technologie výstavby:cihlová
Stav objektu:po rekonstrukci
Plocha
Užitná plocha:257 m2
Zastavěná plocha:93 m2
Příslušenství a vybavení
Balkón:Ano
Sklep:Ne
Garáž:Ne
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Karlovy Vary » Rekreační objekty Karlovy Vary » Prodej rekreační objekty Karlovy Vary » Prodej chalupy Karlovy Vary » Zařízená nemovitost, 6 pokojů 6 koupelen, velká místnost s krbem, kuchyně Pozemek 916m2