Zemědělská usedlost - rodinný dům na okraji Litomyšle. CP 2369m2. Možnost dotací.

Kontakt na makléře

Cena: 2 865 000 Kč (za nemovitost)včetně provize rk
Lokalita: Benátky, Svitavy, Pardubický
Stav nabídky:aktuální
Číslo:45-1877
Typ reality: Samostatné domy - Domy
Celková plocha:2369 m2
Zemědělská usedlost na okraji Litomyšle v obci Benátky u Litomyšle sestávající z obytné a hospodářské části z uzavřeným dvorem. Výborná poloha nemovitosti nabízí využití pro bydlení i podnikání.PENB G
Zemědělská usedlost na okraji Litomyšle v obci Benátky u Litomyšle sestávající z obytné a hospodářské části z uzavřeným dvorem. Výborná poloha nemovitosti nabízí využití pro bydlení i podnikání., např. restaurace a ubytování v country stylu apod. Usedlost sestává z obytné části a hospodářské části. Je přibližně čtvercového půdorysu, uprostřed s uzavřenýnm dvorem. Byla postavena asi v r. 1897 a v r.1973 byla částečně opravena a modernizována. Další modernizace proběhla v r.2010. Obytná část je napojena na elektroinstalaci , vodu a kanalizaci. Zemní plyn není do domu zaveden, ale v místě je možnost jeho napojení. U domu je také studna z které je využívána voda v koupelně a WC. Obytná část je zděná s částečným podsklepením, dvěma nadzemními podlažími a sedlovou střechou. V půdním prostoru je započata vestavba. V 1.NP se nachází chodba, kotelna, koupelna, WC, schodiště do suterénu, schodiště do 2.NP, spíž, kuchyně, jídelna, ložnice a obývací pokoj. Ve druhém NP se nachází chodba, komora, jeden nedokončený pokoj se sádrokartonovými příčkami a novými plastovými okny a další půdní prostor. Základy jsou původní kamenné, svislé nosné konstrukce zděné z kamene a částečně z cihel tl.45-90cm. Sklep je celý zděný z kamene. Stropy nad sklepem jsou klenbové. Stropy nad prvním nadzemním podlažím jsou převážně dřevěné trámové s rovným podhledem. V prostoru jídelny jsou stropy klenbové. Ve 2.NP jsou stropy s rovným, sádrokartonovým podhledem. Střechu tvoří dřevěný sedlový krov s krytinou z pálených tašek. Vytápění je zajištěno ústředním topením s kotlem na tuhá paliva a také krbovými kamny v obývacím pokoji, ohřev vody el.bojlerem. V r.2010 jsou provedeny nové betony na podlahách a položena laminátová plovoucí podlaha, osazena nová kuchyňská linka a plastová okna a také nový kotel ústředního topení. Na obytnou část navazuje část hospodářská - dílna, průjezd č.1, sklad, podstáj, přípravna krmiv, průjezd č.2, chlév pro prasata, stáj pro koně a sklad u stáje. Za domem je zahrada. Vjezd do dvora je možný z přední i zadní části domu průjezdem s vraty do dvora. Nemovitost je průběžně udržována a modernizována a nabízí široké možnosti využití. V současné době je na základě nájemní smlouvy využíván i pozemek před domem pro pasení koní. K dispozici je analýza pro zlepšení energetické náročnosti budovy . Zajistíme získání dotací.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet bytů v domě:1
Počet podlaží pod zemí:1
Celkový počet podlaží:3
Umístění objektu:klidná část obce
Technologie výstavby:smíšená
Stav objektu:dobrý
Plocha
Plocha zahrada:1214 m2
Užitná plocha:395 m2
Zastavěná plocha:795 m2
Příslušenství a vybavení
Sklep:Ano
Garáž:Ano
Balkón:Ne
Parkoviště:Ano
Sítě a energie
Topení tuhá paliva:Ano
Plyn:Ano
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Elektro 230V:Ano
Elektro 400V:Ano
Vlastní vodní zdroj:Ano
Zobrazit kompletní vlastnosti

Podobné nabídky

prodej RD po rekonstrukci v Janově u Litomyšle

prodej RD po rekonstrukci v Janově u Litomyšle

Cena 2 500 000 Kč (za nemovitost)

Prodej vyjímečného rodinného domu v Litomyšli.

Prodej vyjímečného rodinného domu v Litomyšli.

Cena 2 850 000 Kč (za nemovitost)

ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Svitavy » Domy Svitavy » Prodej domy Svitavy » Prodej samostatné domy Svitavy » Zemědělská usedlost - rodinný dům na okraji Litomyšle. CP 2369m2. Možnost dotací.