Zemedělská usedlost s velkým potenciálem, 4 jednotky, autodílna, sklady, poz.14.055m2, obec Stránka

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Cena: 7 489 000 Kč (za nemovitost)vč. provize a právního servisu RK!
Lokalita: Stránka, Mělník, Středočeský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:124-123309
Typ reality: Zemědělské usedlosti - Zemědělské objekty
Celková plocha:14055 m2
zobraz na mapě »
Nabízíme Vám exklusivně k prodeji velmi atraktivní nabídku původně zemedělské usedlosti v centrální části obce Stránka s velkým komerčním či invetičním potenciálem.
Původně zemědělská usedlost se skládá ze tří základních funkčních celků. Centrální část - zastavěná plocha a nádvoří o ploše 3607 m2, která je stavebně využitelná a skýtá potenciál budoucí možné přestavby či při změně ÚP přestavbu na bydlení. Součástí je i hlavní budova původního obytného domu, jehož součástí jsou 4 bytové jednotky, dvě z nich jsou v současné době tržně pronajaty, další jednu je možné pouze po dílčí úpravě obratem pronajmou, zbylá jednotka v přízemí vyžaduje rekonstrukci. Půda navíc je velmi dobrém technickém stavu a nabízí se zde půdní vestavba dalších min. 2 bytových jednotek. Budova má nové komíny a střecha je v dobrém stavu. Za hlavní budovou se nachází původní zemědělské objekty, na protější straně je objekt původních stájí, v současné době polovina využívána a pronajata jako autodílna, zbylá část na skladování. Na pozemku jsou veškeré místně dostupné inženýrské sítě. Vedle centrální zastavené části a za hlavní budovou se nachází užitná zahrada o velikosti 778m2. Poslední nicméně neopominutelnou součástí je rozsáhlý pozemek o velikosti 9598m2 - původní ovocný sad, v tuto chvíli volně rostoucí bez údržby, opět s velkým potenciálem do budoucna, jelikož pozemek přímo navazuje na zastavěnou centrální část. Jedná se o vyjímečnou příležitost koupě nemovitosti s potenciálem komerčního využití nebo na bydlení poskytující velký pozemek a soukromí, navíc za velmi zajímavou cenu - doporučuji! Energetická třída budovy: průkaz nebyl dodán, tudíž uvádíme třídu G. Nemovitost je možné financovat hypotékou. Hypotéku Vám kompletně zajistíme dle Vašich požadavků a navíc získáte speciální podmínky i sazby u bank. Ev. č. 123309.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Celkový počet podlaží:3
Umístění objektu:centrum obce
Technologie výstavby:smíšená
Stav objektu:dobrý
Plocha
Plocha zahrada:10448 m2
Užitná plocha:2000 m2
Zastavěná plocha:3607 m2
Příslušenství a vybavení
Sklep:Ano
Garáž:Ano
Sociální zařízení:Ano
Včetně vybavení:Ano
Půdní vestavba:Ne
Sítě a energie
Vodovod:Ano
Elektro 230V:Ano
Elektro 400V:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Mělník » Zemědělské objekty Mělník » Prodej zemědělské objekty Mělník » Prodej zemědělské usedlosti Mělník » Zemedělská usedlost s velkým potenciálem, 4 jednotky, autodílna, sklady, poz.14.055m2, obec Stránka