Máme pro vás další referenci na dřevostavbu

Máme pro vás další referenci na dřevostavbu
15.04.2016 14:45

Už v minulosti jsme zveřejnili reference a zátěžové testy dřevostaveb RD Rýmařov. A máme pro vás další. Protože takových referencí není nikdy dost. Jenom spolehlivá firma je ochotna zveřejňovat dopisy a komentáře od svých zákazníků, a to i když obsahují nejrůznější připomínky.

Martin a Monika bydlí v dřevostavbě KUBIS 632. Jak sami vidíte, není to úplně tradiční model Kubisu - celá fasáda je totiž obložená masivním dřevem. Zajímavé je také to, že tento rodinný dům stojí v lese. Dokonale tak zapadá do svého prostředí. Společnost RD Rýmařov ho přihlásila do soutěže nadace Dřevo pro život. V hodnocení odborné poroty KUBIS 632 skončil na úžasném 3. místě. U veřejnosti si pak vysloužil krásné 4. místo. A nyní už očekávaný referenční dopis:

„Dobrý den,
již se zabydlujeme ve Vaší novostavbě a řekli jsme si, že bychom Vám měli napsat jakési resumé. Vzhledem k naší naprosté spokojenosti si zasloužíte víc než jen strohé poděkování. Dovolíme si doplnit také pár nápadů, jak Vaše služby ještě zkvalitnit.

V prvé řadě bych si dovolil tvrdit, že s takto dokonale fungující firmou a bez výjimky příjemnými lidmi jsem se ještě nesetkal. Vycházeli jste nám všemožně vstříc (např. kvůli úředním průtahům s kolaudací jsme měli mírné zpoždění s platbami, nikdo neřekl ani popel a trpělivě jste na naše peníze čekali), vždy spolehlivě poradili.

Skoro bych až řekl, že RD Rýmařov funguje jako německá firma. Dodrželi jste všechny termíny, parta řemeslníků makala a dokonce pomohla i tam, kde nemusela. Všechno zkrátka šlo jak na drátkách. Takto bych mohl pokračovat dál a dál, uvádět konkrétní jména, kterým bychom rádi poděkovali. Už bych se ale točil ve chvalozpěvném kruhu. Snad se tedy na nás nebudete zlobit, když bychom přidali i několik málo tipů.

Asi nejvíc nám chyběla konkrétnější vizualizace domu. Na finální specifikaci jsme vybírali asi tak z půl druhé tisícovky nejrůznějších vzorků, materiálů, barev a bůhví čeho všeho dalšího. Ač tedy mám poměrně slušnou představivost, do poslední chvíli jsme netušili, jak bude výsledný mix vypadat. Nakonec jsme spokojení, povedlo se nám vše zkombinovat velice hezky.

Pak bych už upozornil snad jen na určitou profesní „slepotu“, která je samozřejmě nevyhnutelná vždy, když se střetnou profíci od fochu a naprostí amatéři, jako jsme my. Občas se nám stávalo, že některé věci považovali Vaši pracovníci logicky za naprosto jasné, pro nás to ale byla španělská vesnice. To jsou ale v zásadě drobnosti, jednoznačná spokojenost rozhodně převažuje.

Ještě jednou moc děkujeme za úžasný domov,

Martin a Monika.“

Fotogalerie domu KUBIS 632

KUBIS 632 KUBIS 632
KUBIS 632 KUBIS 632
KUBIS 632 KUBIS 632
Hodnocení: +14 Hodnotilo uživatelů: 16 líbí (+1) nelíbí (-1)

Diskuse

Příspěvky diskuse

ZpětÚvodní strana » Články » Máme pro vás další referenci na dřevostavbu