Nechte si uklidit od sklepa až po půdu!

Nechte si uklidit od sklepa až po půdu!
16.08.2013 15:11

Úklidy většího formátu, jako například vyklízení sklepů nebo půdy, nás nebaví a vyčerpávají. Proč tedy tuto starost nesvěřit někomu jinému? Navíc někomu, kdo se touto prací zabývá profesionálně několik let? Stačí zvednout telefon a objednat si specializovanou firmu, která vše vyřídí za vás. Přečtěte si zkušenosti lidí, kteří úklidové a vyklízecí služby vyhledali!

"Zdědila jsem chalupu po dědovi v hrozném stavu. Ani jsem z toho neměla radost, znamenalo to pro mě jenom práci. Když jsem poprvé uviděla, jak vypadá půda, ze které se postupem let stalo skladiště, a v místnostech se kupil prach, zhrozila jsem se. Měla jsem na krajíčku. Odjela jsem domů a  přemýšlela, co dál.

Napadlo mě, že bych si mohla najmout profesionální služby na vyklízení půdy. Chvíli jsem hledala na internetu a našla si firmu, která je v tomto oboru již několik let. Ochotný pán mi vysvětlil, jak takové vyklízení probíhá. Byla jsem až překvapená, že všechno jde jak na drátkách. Ani jsem u toho nemusela být, což mi při mém pracovním vytížení velmi vyhovovalo.

Firma bez problémů akceptovala má přání. Na některé věci po dědovi nenechám sáhnout, při vyklízení půdy se tedy nesměly poškodit nebo dokonce vyhodit. K ničemu takovému nedošlo. Moje překvapení bylo ještě větší, když jsem zjistila, že půda prošla i dezinfekcí. Tak čisto tam snad nikdy nebylo!"

  paní Alena z Jindřichova Hradce, 45 let

Vyklízení půdy nechte na profesionálech

„Letošní povodně bohužel zasáhli i mě. Jelikož bydlím sama v podsklepeném domečku, obávala jsem se, co velká voda způsobí. Vytopený sklep jsem čekala, že ale způsobí až takový nepořádek! Soused mi pomohl vyčerpat vodu, ale ve sklepě zůstala pěkná spoušť.

Neměla jsem nikoho, kdo by mi s úklidem bahna, které voda přinesla, pomohl. Ve sklepě jsem také měla uskladněnou zeleninu - ta shnila a začala nepříjemně páchnout. Zavolala jsem si tedy na pomoc firmu, která se zabývá vyklízením sklepů. Doporučil mi ji soused. Musím říct, že jsem s její prací byla velmi spokojená."

paní Dagmara z Rožmitálu, 52 let

„Kdo vlastní bytový nebo panelový dům, určitě zná problémy s vyklízením bytů. Abych mohl byt pronajmout nové rodině, musí být perfektně připravený. Ve svých 60 letech nemůžu běhat po domě a zajišťovat vyklízení sám. Proto jsem si najal odbornou firmu. Ta se specializovala na vyklízení v Praze. Stačilo zavolat a domluvili jsme se na termínu, který jsem si přál. Předchozí nájemníci v bytě nechali starý nábytek - to nebyl žádný problém. Firma ho rozmontovalanaložila do auta a odvezla. O nic jsem se nemusel starat. Teď už vím, že se nemusím stresovat s příchodem nových nájemníků! “

pan Jaromír z Prahy, 60 let


Také máte zkušenosti s profesionálním vyklízením? Napište nám svoje postřehy do diskuze!

Hodnocení: +1 Hodnotilo uživatelů: 23 líbí (+1) nelíbí (-1)

Diskuse

Příspěvky diskuse

ZpětÚvodní strana » Články » Nechte si uklidit od sklepa až po půdu!