Rodinný dům je správná volba!

Rodinný dům je správná volba!
27.09.2013 10:21

Váháte, zda-li koupit byt v centru města, nebo si raději postavit rodinný domeček? Přesvědčíme vás, že právě dům je pro vás vhodnou alternativou! Ať už jste svobodný a rodinu teprve plánujete, nebo rodinu již máte a záleží vám na každé koruně. Ukážeme vám správný směr k ideálnímu bydlení.

Je to věčný spor! Byt nebo dům? Argumenty se často opakují a vždy záleží na vašem stylu života a životní filosofii. My vám nabízíme objektivní argumenty, proč se pustit do stavby domu, ať už lokalita, kterou pro stavbu zvolíte, bude jakákoliv!

Cena dnes není problém! Můžete mít plnohodnotný rodinný dům již za 1.795.000 Kč vč. DPH!

 Proč bydlení v domě?

Domy píší rodinnou tradici, střeží vaší intimitu, osobnost a řeknou o vás víc než si myslíte. Není nad pocit jistoty a vlastního bezpečí v příjemném prostoru, který patří jen vám.

Proč DŮM ANOBYT NE:
Celkové prostředí, interiér, atmosféru a ostatní parametry domu si nastavíte podle vlastních představ. Dům ve větší míře spoluvytváříte. Byt jen vybíráte a měnit ho můžete minimálně - už má dané jisté dispozice
Dům sice vyžaduje více péče, ale za tu se nám odmění naprostým soukromím a variabilitou zahrady. Ani tzv. viladomy nejsou ideálním řešením. Zahrádka bude vaše, ale její těsná blízkost se sousedem vám nedovolí ten správný osobní rozlet.
Jste vy nebo vaše dítě alergičtí?90 % lékařů vám doporučí bydlení v domě. Statistiky potvrzují, že většina alergických dětí žila od narození v bytě
Buďte si svým vlastním pánem a už se přestaňte ohlížet na sousedy. V bytě se neustále musíte přizpůsobovat kolektivu a nejedná se pouze o hluk, ale i organizaci celého domu, výměna oken, správcovství apod.
V domku si lze zařídit drobné podnikání a legálně si dát jeho provoz do nákladů. V bytě podnikat nemůžete, museli byste jej rekolaudovat na nebytové účely. S tím je ale spojeno tak velké množství potíží, že to raději všichni vzdají.
Rodinný dům máte možnost měnit podle svého i dispozičně! Rozšířit přístavbou, nástavbou či vestavbou. A byt? Můžete tak akorát vyměnit. Přestěhovat se do většího.

Zvolte si dům! Doporučíme vám jaký...

Doporučujeme! Neváhejte a rozhodněte se pro moderní dřevostavbu. Jaké bonusy vás čekají při pořízení takového typu domu?

  • Stylový a moderní vzhled! Nepředstavujte si žádné "hájenky"!
  • Extrémně rychlá výstavba! Bydlení do 1 měsíce vám zaručují právě jedině montované domy.
  • Velice výhodná cena! Plnohodnotné dřevostavby i pod 2 miliony Kč!
  • Energeticky úsporná stavba! S dřevostavbou šetříte za energie desetitisíce!
  • Praktické rozměry! Díky jeho rozměrům ho můžete usadit i na menší parcelu. Nebo naopak – dopřát si velikou zahradu, na kterou se vejde dům s garážovým stáním, pergola, bazén a ještě zbude místo na záhony!

Pokud se rozhodnete pro stavbu nového rodinného domku, nezapomeňte instalovat odvodňovací systémy. Před nadbytky dešťové vody vás spolehlivě ochrání plastové žlaby. Betonové žlaby využijete na více zatížených místech, neboť odolají i pojezdu aut.

Hodnocení: -23 Hodnotilo uživatelů: 93 líbí (+1) nelíbí (-1)

Diskuse

Příspěvky diskuse

ZpětÚvodní strana » Články » Rodinný dům je správná volba!