DPH pronájem bytu

Ikona Barbora Jistebnická 30.01.2012
Pokud majitel má povinost přičíst k nájmu DPH pouze tehdy, kdy pronajímá kancelářské či jiné prostory, nikoli byt existuje na to nějaký paragraf kde se to píše?? Já jen abych při setkání věděla mohla se něčím ohánět co se dá doložit Děkuji moc Jistebnická
Hodnocení: +4 Hodnotilo uživatelů: 6 líbí (+1) nelíbí (-1)

Odpovědi

Seřadit od nejnovější, od nejstarší, podle oblíbenosti

  • Logo Realitní kanceláře Marie Hajšmanová | 8HOME 30.01.2012 09:16:56

    Podle § 51 odst. 1 písm. e) a § 56 odst. 3 zákona o dani z přidané hodnoty, nejedná se tedy o zdanitelné plnění (§ 2 odst. 3 zákona o dani z přidané hodnoty).

    reagovat nahlásit | Hodnocení: 2 Hodnotilo uživatelů: 4 Kladně hodnotit Záporně hodnotit
    • Logo Realitní kanceláře Barbora Jistebnická | 30.01.2012 09:21:40
      nahlásit | Hodnocení: 1 Hodnotilo uživatelů: 1 Kladně hodnotit Záporně hodnotit

      mockrát vám děkuji za pomoc a přeji vám příjemný den Všem s pozdravem Jistebnická

Přidat odpověď