Prodej bytu 1+1 s balkonem, 51 m?, Cheb – Obětí nacismu

Nabízí realitní kancelář

Kontakt na makléře

Novinka

Cena: 2 490 000 Kč (za nemovitost)
Lokalita: Cheb, Karlovarský
Stav nabídky:aktuální
Číslo:291-02-01622
Typ reality: Byty 1+1 - Byty
Celková plocha:50.99 m2
zobraz na mapě »
Prostorný byt 1+1 s balkonem v Chebu, ul. Obětí nacismu. Celkem 50,99 m2, sklep 6,29 m2. Výborná poloha u nádraží. Možnost koupě s nájemníkem.
Nabízíme k prodeji prostorný byt 1+1 s balkonem, který se nachází ve 2. patře cihlového bytového domu v ulici Obětí nacismu v Chebu. Velkou předností této nabídky je nejen příjemná výměra bytu, ale také balkon, prostorný sklep a výborná poloha v blízkosti vlakového a autobusového nádraží.Celková výměra činí 50,99 m2, z toho samotný byt má přibližně 42 m2, balkon 2,7 m2 a sklep 6,29 m2.Dispozici tvoří prostorná kuchyň s dostatkem místa pro jídelní stůl, velký obytný pokoj, koupelna s vanou a WC a vstupní část bytu. Z kuchyně je přístup na balkon, který představuje příjemný bonus zejména u bytů této dispozice.Byt je v udržovaném stavu a současně nabízí možnost budoucí modernizace podle představ nového vlastníka. Okna jsou plastová, ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler o objemu 120 litrů.Zajímavou výhodou této nabídky je možnost koupě bytu jak pro vlastní bydlení, tak jako investiční nemovitosti. V bytě v současné době bydlí dlouholetý nájemník s nájemní smlouvou na dobu určitou, který má zájem v nájmu pokračovat. Pro investora tak může být výhodou možnost převzít byt se stávajícím nájemníkem a navázat na současný nájemní vztah.V případě zájmu o vlastní bydlení je možné byt po dohodě předat také volný, bez nájemníka.Další předností je poloha domu. Ulice Obětí nacismu nabízí výbornou dopravní dostupnost, vlakové i autobusové nádraží se nachází v krátké pěší vzdálenosti. Dobře dostupné je rovněž centrum Chebu, obchody, služby a další občanská vybavenost.Díky kombinaci prostorné dispozice, balkonu, velkého sklepa, 2. patra a výborné dostupnosti představuje byt zajímavou nabídku pro vlastní bydlení i jako investici k dlouhodobému pronájmu.Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Více informací

Přidat do schránky

Informovat o slevě e-mailem

[x]

Pokud chcete být informováni o snížení ceny, vyplňte email a my Vás na změnu upozorníme.

Základní vlastnosti
Počet podlaží pod zemí:1
Celkový počet podlaží:4
Rok výstavby:1938
Umístění objektu:centrum obce
Vlastnictví:osobní
Technologie výstavby:cihlová
Stav objektu:dobrý
Plocha
Plocha sklep:6,29 m2
Plocha balkón:2,70 m2
Příslušenství a vybavení
Včetně vybavení:Ano
Půdní vestavba:Ne
Parkoviště:Ano
Výtah:Ne
Balkón:Ne
Sklep:Ano
Sítě a energie
Topení elektro:Ano
Topení plyn:Ano
Plyn:Ano
Kanalizace:Ano
Vodovod:Ano
Telekomunikace
Internet:Ano
Telefon:Ano
Satelit TV:Ano
Občanská vybavenost
Dálnice:Ano
MHD:Ano
Železnice:Ano
Autobus:Ano
Služby:Ano
Supermarket:Ano
Obchody:Ano
Pošta:Ano
Lékař:Ano
Škola:Ano
Školka:Ano
Energie
Třída energetické náročnosti budovy:G - Mimorádně nehospodárná
Zobrazit kompletní vlastnosti
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Cheb » Byty Cheb » Prodej byty Cheb » Prodej byty 1+1 Cheb » Prodej bytu 1+1 s balkonem, 51 m?, Cheb – Obětí nacismu