Prodej úžasného bytu 3+kk s balkonem, ulice Londýnská, Vinohrady
Nabízí realitní kancelář
Kontakt na makléře
Cena: | 24 960 000 Kč (za nemovitost) |
---|---|
Lokalita: | Vinohrady, Praha, Hlavní město Praha |
Stav nabídky: | aktuální |
Číslo: | 194-3924 |
Typ reality: | Byty 3+kk - Byty |
Celková plocha: | 118 m2 |
Velice světlý, z části klimatizovaný byt, po kompletní mimořádně vkusné rekonstrukci. Krásná dispozice 3+kk s balkonem do vnitrobloku na vyjimečné adrese v jedné z nejkrásnějších ulic Vinohrad.
Plocha bytu je rozdělena na velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, dále jsou v bytě dva pokoje s francouzským oknem, prostorná koupelna (s walk-in sprchovým koutem a WC), samostatná toaleta, chodba a vstupní halu. Z jídelny vede vstup na jihozápadní balkón. V současnosti je byt využíván jako tříložnicový, což umožňují původní celoskleněné dveře, které i pro další majitele mohou prostor obývacího pokoje rozdělit na pracovnu, hostinský pokoj, atd... Byt byl kompletně zrekonstruován v r. 2018. Podlahy jsou dřevěné stejně jako okna. Kuchyně je plně vybavena a má pracovní desku z přírodního kamene, dostatek úložného prostoru poskytují velké a zároveň elegantní vestavěné skříně, ve kterých je skryto i technické zázemí včetně prostoru pro pračku a sušičku. Příjemnou teplotu i v horkých dnech zajišťuje klimatizace, vytápění je řešeno centrálně. Se stylem bytu dokonale ladí dobové litinové radiátory. Dům je čerstvě zrekonstruovaný, moderní výtah vede přímo do pater. K bytu přísluší sklep.Oblíbená čtvrť Vinohrady poskytuje kompletní občanskou vybavenost a služby na vysoké úrovni, v blízkosti domu funguje spousta kaváren, restaurací a obchodů, v krátké pěší vzdálenosti bez nutnosti přecházet hlavní ulici je státní mateřská a základní škola i Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium. Výborné spojení s centrem poskytují tramvaje z blízké zastávky i metro linky A nebo C, v budoucnu také linka D.
Počet podlaží pod zemí: | 1 |
---|---|
Celkový počet podlaží: | 6 |
Rok rekonstrukce: | 2010 |
Rok výstavby: | 1930 |
Orientace: | SV,JZ |
Umístění objektu: | centrum obce |
Vlastnictví: | osobní |
Technologie výstavby: | cihlová |
Stav objektu: | po rekonstrukci |
Plocha sklep: | 2 m2 |
---|---|
Plocha balkón: | 2 m2 |
Výtah: | Ano |
---|---|
Balkón: | Ano |
Sklep: | Ano |
Topení ústřední: | Ano |
---|
MHD: | Ano |
---|
Třída energetické náročnosti budovy: | D - Méně úsporná |
---|
Podobné nabídky
Prodej, krásný byt, 4+kk, 121 m2, Pecháčkova, Praha 5 - Smíchov, u Vltavy, nedaleko metra
Cena 19 372 000 Kč (za nemovitost)
Prodej mimořádného mezonetového bytu 4+kk, 133m2 s terasou ul. Ke Strašnické, Praha 10
Cena 19 390 000 Kč (za nemovitost)
Další informace
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Praha » Byty Praha » Prodej byty Hlavní město Praha » Prodej byty 3+kk Hlavní město Praha » Prodej úžasného bytu 3+kk s balkonem, ulice Londýnská, Vinohrady