Pronájem luxusně vybaveného bytu 2+kk s parkovacím stáním | Rezidence Westminster | Mariánské Lázně
Nabízí realitní kancelář
Kontakt na makléře
| Cena: | 18 500 Kč (za měsíc)+služby+19800 Kč vratná kauce + provize RK |
|---|---|
| Lokalita: | Úšovice, Mariánské Lázně, Cheb, Karlovarský |
| Stav nabídky: | aktuální |
| Číslo: | 291-02-01610 |
| Typ reality: | Byty 2+kk - Byty |
| Celková plocha: | 57.52 m2 |
| zobraz na mapě » |
Hledáte bydlení bez kompromisů, kde si stačí přivézt osobní věci a můžete ihned bydlet? Pak právě pro Vás nabízíme výjimečný byt 2+kk v prestižní rezidenci Westminster v Mariánských Lázních.
Byt se nachází v kompletně zrekonstruovaném historickém domě, který prošel náročnou a citlivou rekonstrukcí. Reprezentativní společné prostory, výtah i celkové provedení domu vytvářejí prostředí odpovídající vysokému standardu bydlení.Samotný byt je zcela vybavený a připravený k okamžitému nastěhování. K dispozici je moderní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, jídelní část, sedací souprava, ložnice s manželskou postelí a šatní skříní, koupelna se sprchovým koutem i pračkou. Díky kompletnímu vybavení odpadá potřeba dalších investic – stačí se nastěhovat.Velkým benefitem této nabídky je, že součástí pronájmu je také prostorná sklepní kóje a především vyhrazené parkovací stání přímo pro tento byt, které je zapsáno jako jeho příslušenství. V lokalitě, kde je parkování dlouhodobě omezené, představuje vlastní parkovací místo významnou přidanou hodnotu.Rezidence Westminster se nachází v klidné části Mariánských Lázní s výbornou dostupností centra města, lázeňských parků, kolonády, obchodů i restaurací. Lokalita nabízí ideální spojení klidného bydlení a městského komfortu.Platební podmínkyNájemné (byt + sklepní kóje + vyhrazené parkovací stání): 18.500 Kč / měsícZálohy na služby: 3.000 Kč / měsíc (topení, voda, elektřina společných prostor, úklid společných prostor, odpad)Elektřinu v bytě a internet si nájemce sjednává a hradí samostatně.Vratná kauce: 36.000 KčByt je pojištěn vlastníkem. Pojištění domácnosti a pojištění odpovědnosti za škodu si sjednává nájemce.Majitel upřednostní zájemce hledající dlouhodobé a klidné bydlení a vyhrazuje si právo výběru nájemce.Doporučujeme osobní prohlídku. Takto kvalitních a kompletně vybavených bytů s vlastním parkovacím stáním je v Mariánských Lázních jen minimum.
| Počet podlaží pod zemí: | 1 |
|---|---|
| Vlastnictví: | osobní |
| Umístění objektu: | klidná část obce |
| Celkový počet podlaží: | 3 |
| Technologie výstavby: | cihlová |
| Stav objektu: | velmi dobrý |
| Rok rekonstrukce: | 2014 |
| Plocha sklep: | 1,85 m2 |
|---|
| Včetně vybavení: | Ano |
|---|---|
| Parkoviště: | Ano |
| Výtah: | Ne |
| Balkón: | Ne |
| Sklep: | Ano |
| Plyn: | Ano |
|---|---|
| Kanalizace: | Ano |
| Měřiče tepla: | Ano |
| Topení dálkové: | Ano |
| Topení ústřední: | Ano |
| Satelit TV: | Ano |
|---|---|
| Internet: | Ano |
| Telefon: | Ano |
| Obchody: | Ano |
|---|---|
| Pošta: | Ano |
| Lékař: | Ano |
| Škola: | Ano |
| MHD: | Ano |
| Železnice: | Ano |
| Školka: | Ano |
| Autobus: | Ano |
| Služby: | Ano |
| Supermarket: | Ano |
| Třída energetické náročnosti budovy: | G - Mimorádně nehospodárná |
|---|
Podobné nabídky
Pronájem prostorného bytu 3+1 v rodinném domě se samostatným vstupem, Komorní Dvůr u Chebu
Cena 17 000 Kč (za nemovitost)
Pronájem stylového bytu v klidné části lázeňského města – Františkovy Lázně
Cena 18 490 Kč (za nemovitost)
Další informace
ZpětÚvodní strana » Reality a nemovitosti Cheb » Byty Cheb » Pronájem byty Cheb » Pronájem byty 2+kk Cheb » Pronájem luxusně vybaveného bytu 2+kk s parkovacím stáním | Rezidence Westminster | Mariánské Lázně
