Pletivo - hit posledních let ve světě plotů a oplocení!

Pletivo - hit posledních let ve světě plotů a oplocení!
15.07.2013 08:31

Pletivo je cenově dostupné, bezúdržbové, splyne s každou okolní zástavbou a hodí se na soukromé, firemní i veřejně dostupné pozemky. To je jen malý výčet předností, které pletivo přináší, a které ho řadí mezi nejžádanější typy oplocení. Pokud uvažujete o jeho koupi i vy, pak čtěte dál.

Oplocení - poměrně běžná věc, které nevěnujeme příliš pozornosti. Jednou plot postavíme a dál už se o něj nestaráme. (Pokud to není plot ze dřeva, který je třeba čas od času natřít, opravit a ošetřit). Oplocení je však velmi důležitou součástí našich pozemků a začneme ho řešit hned, jakmile se stane nějaký problém. Když se k nám někdo vloupá. Liška či kuna začne ničit naše kurníky nebo nastanou neshody se sousedy. Není však lepší těmto potížím rovnou předejít? Myslete na vše a pořiďte si pořádný plot, o který se už nemusíte více starat, a který se na druhou stranu postará o vás!

Ploty a oplocení od DIRICKX BOHEMIA

Ploty a oplocení z pletiva

Mezi nejběžnější, nejoblíbenější a také ekonomicky nejvýhodnější druh plotu patří pletivo. Na vaše zahrady ale i jiné komerční plochy ho dodává společnost DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o., která působí na českém trhu již od roku 1993! Firma DIRICKX ploty a oplocení přímo vyvíjí a vyrábí. Jde tedy o špičkové české produkty, které můžete získat i spolu s profesionální montáží a prvotřídním servisem do 2 dnů od chvíle, kdy zavoláte.

Pletivo nabízí společnost DIRICKX s jedinečnou povrchovou úpravou poplastováním. Takto ošetřený povrch snižuje náklady na údržbu a prodlužuje životnost plotu na desítky let. Dráty pletiva jsou při výrobě pozinkovány a poté je na vrstvu zinku nanesena speciální technologií ještě vrstva PVC. Odborné testování poplastované pletiva potvrdilo, že takovéto oplocení zaručuje 15 let bezúdržbového provozu a životnost až 70 let.

Společnost DIRICKS BOHEMIA dodává pletivo pro výrobu voliér. Přečtěte si článek Voliéry aneb i papoušci a králíci chtějí bydlet stylově!

Přesvědčte se o mnohostrannosti pletiva

A nyní z jiného soudku... Pletivo se skvěle hodí také pro oplocení lesních školek. Tento druh plotu je tedy velmi žádaný u myslivců. Ti si mohou pletivo pořídit s různou velikostí ok. Nejběžnější je však pletivo, u kterého se velikost ok ze shora dolů zmenšuje. Díky tomu lze dosáhnout vysoké úrovně ochrany a oplocením neproklouzne ani zajíc. Samozřejmostí je také, že pletivo lehce přizpůsobíte nerovnému terénu v lese, a případně ho zapustíte i do země.

Nejen ochrana lesní školky je ale důležitá! Myslivec musí myslet také na vhodné myslivecké oblečení! Copak už jste někdy viděli myslivce v riflích a botaskách? Jistě že ne! A proto je nabídka firmy PETEX z Jihlavy také důležitá. Myslivci si mohou u tohoto výrobce tradičních oděvů nakoupit vše potřebné a dostát tak bez úhony správě lesa.

Firma PETEX vznikla v roce 1992 a vyrábí pro vás pánské i dámské pracovní oděvy té nejvyšší kvality!

Ploty a oplocení od DIRICKX BOHEMIA

Máte na své zahradě, v parku nebo na firemním pozemku pletivo? Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto druhem oplocení? Svěřte se nám v diskusi pod článkem.

Hodnocení: +16 Hodnotilo uživatelů: 22 líbí (+1) nelíbí (-1)

Diskuse

Příspěvky diskuse

ZpětÚvodní strana » Články » Pletivo - hit posledních let ve světě plotů a oplocení!