Prodej nemovitosti

Chcete prodat svou nemovitost a nechcete nic riskovat? Pomůžeme Vám prodat Vaši nemovitost skrze ověřenou realitní kancelář. A ještě k tomu za výhodnou cenu.

Pokud potřebujete prodat svou nemovitost, věřte, že ji nemusíte prodávat pod cenou. Stačí narazit na tu správnou realitní kancelář. Pošlete přes níže uvedený formulář údaje o bytu a my pro vás najdeme kancelář, která se o vaši nemovitost postará.

Jak dlouho trvá prodej nemovitosti?

Každá nemovitost se samozřejmě prodává jinak dlouho. Záleží na lokalitě, typu nemovitosti a také poptávce. Obvyklá doba prodeje je od 3 do 6 měsíců. Jestliže svou nemovitost nemůžete prodat delší dobu, nezoufejte, chce to jen čas. Dobrý realitní makléř vám poradí správné typy, jak nemovitost zatraktivnit a tím také urychlit její prodej.

Jak zvýšit pravděpodobnost prodeje?

  • Dům, byt, pozemek, kanceláře - ať je to jakýkoliv typ nemovitosti, jedno je hlavní - musí se líbit. Snažte se udělat maximum pro zvelebení nemovitosti.
  • Nesnažte se zbytečně "šponovat" cenu - buďte reální. Realitní makléři se v cenách nemovitostí orientují, poraďte se s nimi.

Seznamte se se situací na trhu. Nepočítejte s rychlým prodejem staršího domu v místě vzdálených od větších měst a s horší občanskou vybaveností.

Zhruba polovina lidí při prodeji nebo pronájmu nechce využít služeb realitních kanceláří. Se seriózní realitní kanceláří se však nemusíte ničeho bát.

Miroslav Kuba
Finance Reality

Některé realitní kanceláře se při prodeji nemovitostí chovají poněkud zvláštně. Ať už je to uzavření zvláštních smluv, nátlak na prodejce a další pochybné praktiky. S portálem RBreality.cz však nenarazíte. Realitní kancelář, kterou vám doporučíme pro prodej nemovitostí, je ověřena stovkami spokojených zákazníků. Nechte si poradit. Specifikujte nám přes formulář svou nemovitost a do dvou dnů vám zašleme tip na spolehlivou realitku.

Informace o nemovitosti

Kontaktní údaje

ZpětÚvodní strana » Služby » Prodej nemovitosti