Výkup nemovitostí a výkup za hotové

Výkup nemovitostí a výkup za hotové
Autor : Jiří Froněk, realitní kancelář Diamond City
06.04.2010 09:47

Pokud se potřebujete rychle zbavit exekuce nebo nepříjemných dluhů a proto prodáváte svoji nemovitost, realitní kanceláře nabízí možnost rychlého odkupu za hotové peníze.Vykupují se byty, domy, pozemky, chaty a chalupy za tržní ceny. Během několika málo dní zrealizují kompletní prodej včetně přednostního převodu peněz na váš účet.

Jak výkup nemovitostí probíhá?

 • Po kontaktování realitní kanceláře Vás nejpozději do 12 hodin zkontaktuje specialista na výkup nemovitostí.
 • Společně vyberete první možný termín prohlídky.
 • Druhý den po prohlídce Vám uděláme cenovou nabídku.
 • Připravíme kupní smlouvu a  návrh na vklad do katastru nemovitostí.
 • Zajistíme vypracování znaleckého posudku a vyplníme za Vás daňové přiznání.

Zabijte dvě mouchy jednou ranou. Prodejte nemovitost a zároveň se dostaňte z dluhů. Specialisté na finance a reality tu jsou pro vás.


TipFinance.cz

Jaká bude cena?

Obvykle se výkupní cena pohybuje okolo 50-90 % tržní hodnoty nemovitostí. Přesnou cenu vám sdělí specialista, jakmile si nemovitost osobně prohlédne.

1. Pro koho je určen?

Pro všechny klienty, kteří z jakéhokoliv důvodu na prodej opravdu spěchají a nemají čas zprostředkovaně nemovitost prodávat. Jedním z mnoha častých důvodů je exekuční řízenívýhodná koupě jiné nemovitosti apod.

2. Je výkup výhodný?

Z výše uvedených důvodů, ale i z mnoha dalších, může být výkup za hotové pro majitele výhodný. Realitní kancelář nejenom že uhradí dohodnutou částku rychle a operativně, ale také zařídí veškeré nutné formality spojené s prodejem nemovitosti a uhrazením případných dluhů. Je finančně rozumnější nemovitost nebo byt prodat sice s výraznou ztrátou oproti tržní hodnotě, avšak nepřijít tím o svůj nemovitý majetek kvůli nepoměrně menšímu dluhu než je tržní hodnota majetku. Na takové konkrétní případy narazíte při různých dražbách opravdu často.

3. Jak se určuje výkupní hodnota?

Vychází se z tržní hodnoty. Z této tržní hodnoty realitní kancelář vyplácí od 50% do 90% tržní ceny. Pokud se jedná o vzdálenější lokalitu, horší stav nebo nemovitost v rekonstrukci, jsou procenta nižší. Pokud se ovšem jedná o průměrný byt, je běžných 90%. Přesná suma je určena až po fyzické prohlídce pracovníkem realitní kanceláře a zjištění právních závad. Realitní kancelář ve spolupráci s právníkem je schopna většinu právních vad vyřešit.

4. Při jakých případech a jaké nemovitosti můžeme vykoupit?

Vykupované nemovitosti musí být stále v majetku prodávajícíhoZástavy, břemena, popř. jiné právní vady nejsou překážkou výkupu. Výkup je možný jak u nemovitostí a bytů v osobním vlastnictví tak u bytů družstevních.

Pokud chcete využít služby výkupy nemovitostí za hotové, tak nám pošlete informace prostřednictvím formuláře na stránce se službou výkupy nemovitostí.

Hodnocení: +39 Hodnotilo uživatelů: 131 líbí (+1) nelíbí (-1)

Diskuse

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího, podle oblíbenosti (strukturovaně).

 • Logo Realitní kanceláře iva klepisova 01.07.2016 06:43:53

  dobry den,z financnich duvodujsme nuceni prodat domecek v loucce okr.zlin.dum je po rekonstr.udrzovany zahrada ovocne stromy okrasne dreviny.hodne to specha neda se to uz zvladnout.s pozdravem iva tel 739436746.

  reagovat nahlásit | Hodnocení: 0 Hodnotilo uživatelů: 4 Kladně hodnotit Záporně hodnotit
 • Logo Realitní kanceláře Martin Horak 19.09.2014 10:37:10

  Dobry den mama by chtela prodat dum ale je ta m vecne bremeno doziti pokud by byl zajem tak me kontaktujte dekuji Horak

  reagovat nahlásit | Hodnocení: 0 Hodnotilo uživatelů: 4 Kladně hodnotit Záporně hodnotit
 • Logo Realitní kanceláře Jaroslav Křižka 02.06.2014 20:36:21

  Prodej rodinného domu po celkové rekonstrukci.Dvougenerační bydlení,2 X 3+1 dva samostatné vchody.Předzahrádka,uzavřený dvůr,garáž,dílna,sklep.Dům se nachází v obci Březolupy,dostupnost do okolních měst: Zlín 15 km,Uh.Brod 16 km,Uh.Hradiště 12 km.V obci je veškerá občanská vybavenost - školka,škola,zdravotní středisko s lékárnou,sportovní hala s kinem,knihovna,obchodní síť a služby.

  reagovat nahlásit | Hodnocení: 0 Hodnotilo uživatelů: 4 Kladně hodnotit Záporně hodnotit
 • Logo Realitní kanceláře Antonín Martinák 22.10.2013 13:46:41

  Dobrý den, mám zájem prodat družstevní byt, 3+1 v Teplicích. Pokud Vaše nabídka uvedená na Vašich internetových stránkách k odkoupení bytu trvá, sdělte mi bližší informace. Děkuji Antonín Martinák - tel.: 723174163

  reagovat nahlásit | Hodnocení: 1 Hodnotilo uživatelů: 3 Kladně hodnotit Záporně hodnotit
 • Logo Realitní kanceláře Lucie Mikšanová 22.08.2013 09:47:16

  Družstevní byt 2+1+L o velikosti 60m2 Cvikov Sídliště. Byt je původní, ale udržovaný.V celém bytě jsou nová plastová okna se žaluziemi. Podlahy parkety a linoleum. K bytu náleží jedna komora na hlavní chodbě, další komora přímo v bytě a sklep v suterénu panelového domu. Anuita je zaplacena je možné zažádat do osobního vlastnictví. Parkování přímo u domu, BUS nedaleko, škola, školka, obchody, poliklinika a lékárna nedaleko. V okolí domu je mnoho zeleně a pod okny domu je dětské hřiště. Klidná lokalita. Byt se přesně nacházi na adrese Sídliště 563, 47154 Cvikov. Naše finanční představa za rychlý odkup bytu je +-330.000 Kč

  reagovat nahlásit | Hodnocení: 2 Hodnotilo uživatelů: 4 Kladně hodnotit Záporně hodnotit
  • Logo Realitní kanceláře Lucie Mikšanová 22.08.2013 09:48:10

   608217357

   nahlásit | Hodnocení: -1 Hodnotilo uživatelů: 3 Kladně hodnotit Záporně hodnotit
 • Logo Realitní kanceláře ondrej cicko 29.05.2013 09:26:07

  dobry den chci prodat druzstevni byt v moste cena 90.000 kč tel 728922992 specha

  reagovat nahlásit | Hodnocení: -2 Hodnotilo uživatelů: 4 Kladně hodnotit Záporně hodnotit

Stránkování: 1 2 3 4 5 6

ZpětÚvodní strana » Články » Výkup nemovitostí a výkup za hotové