Informace pro realitní kanceláře a veřejnost

Zde jsou dostupné všechny informace o portálu jak pro realitní kanceláře tak pro veřejnost.

O portálu RBreality.cz

RB reality je realitní portál, na kterém jsou prezentované nabídky realitních kanceláří z České republiky. Registrace RK a prezentace realit na portálu je zdarma. Zdroj financování portálu je z doplňkových služeb. Portál provozuje také poradnu a odborné články jako službu pro veřejnost.

Obchodní podmínky

Veškeré publikování nemovitostí je ZDARMA. Na portálu RBreality mohou prozatím prezentovat své nemovitosti realitní kanceláře a soukromé osoby. Všechny nabídky jsou publikovány pomocí automatických importů přímo ze systémů RK.

Realitní software REALBrána

REALBrána je online realitní software i s webovými stránkami. Je nastavitelný jak pro malé tak i velké realitní kanceláře. REALBránu v současné době využívá již více jak 80 realitních kanceláří a nové neustále přibývají. Pokud máte 5 minut času rádi Vám ukážeme proč.

Partneři portálu

Partneři portálu rbreality.cz jsou ověřené webové stránky, kterým můžete důvěřovat. Partneři portálu jsou firmy, které jsou buď významní klienti portálu rbreality.cz nebo pomáhají s tvorbou obsahu, protože jsou odborníci v oboru.

Služby pro realitní kanceláře

Pro realitní kanceláře jsou však připraveny možnosti jak se zviditelnit nebo jak využívat nadstandardní služby. Všechny tyto služby jsou hrazeny z bodového systému.

ZpětÚvodní strana » Informace