Služby pro realitní kanceláře

Pro realitní kanceláře jsou však připraveny možnosti jak se zviditelnit nebo jak využívat nadstandardní služby. Všechny tyto služby jsou hrazeny z bodového systému.

Inzerce realitních nabídek

Na portálu lze inzerovat zdarma. Připravena je administrace pro ruční vkládání. Pro realitní kanceláře, které mají realitní software umožňujeme automatický import nabídek pomocí těchto rozhraní:

  • RealBrána
  • Sreality 2.1

Pokud máte váš realitní software nepodporuje výše uvedené rozhraní, kontaktujte nás a ve spolupráci s vámi začneme jednání s vaším dodavatelem realitního SW o vytvoření importního rozhraní. V dnešní době jsou již automatické exporty standard a každý dodavatel realitního SW by měl v tom to vycházet kancelářím vstříc.

Možnost reklamy na placených místech

Na našem portálu jsou místa kde se lze zviditelnit. jedná se zejména o:

Partner portálu - partner portálu je speciální reklamní prvek, který je vhodný zejména v začátku portálu. Pokud není nějaká reklamní plocha pronajatá, tak se na ní zobrazuje partner portálu.

Úvodní strana - Doporučujeme realitní kancelář - toto je VIP prostor, kde se zobrazí popis vaší realitní kanceláře a pod ní vámi doporučované nabídky. Tento prostor má největší počet zobrazení a míru prokliků.

Adresář - RBreality doporučují - zviditelnění v adresáři je vhodné hlavně pro odchycení potencionálních zákazníků hledajících služby realitní kanceláře. Na tomto reklamním místě funguje zobrazení dle krajů a regionů.

ZpětÚvodní strana » Informace » Služby pro realitní kanceláře