Realitní software pro realitní kanceláře - REALBrána

REALBrána je online realitní software i s webovými stránkami. Je nastavitelný jak pro malé tak i velké realitní kanceláře. REALBránu v současné době využívá již více jak 80 realitních kanceláří a nové neustále přibývají. Pokud máte 5 minut času rádi Vám ukážeme proč.

Jaké jsou tedy hlavní a jedinečné přednosti REALBrány?

Více jak 50 realitních kanceláří používá RealBránu

Hodně z nich je tak spokojených, že si udělali čas a napsali nám refereční dopisy nebo s námi udělali rozhovor o REALBráně. To, že nám neustále přibývají noví zákazníci, je hlavním důkazem kvality našeho řešení.

Vyznáme se v realitním světě

Již přes 5 let komunikujeme s realitními kancelářemi, známe jejich potřeby a umíme poradit. Zakládáme si na osobním přístupu a pomůžeme Vám vytvořit řešení přesně pro Vás.

Pomůžeme Vám přivést více zákazníků

Realbrána 1.5 je nástroj pro získání prvních pozic ve vyhledavačích seznam.cz a google.cz. S kvalitním nástrojem pak lze pomocí služby Internetový marketing soutěžit o přední pozice a získávat tak konkureční výhodu.

 

Schéma funkčnosti RealBrány

REALBrána je online realitní program a webové stránky v jednom. Zaevidované nabídky umožňuje exportovat na realitní portály.

Naši zákazníci jsou důkazem toho, že RealBrána je spolehlivá a přínosná. Realitní trh se neustále mění. Dobře si to uvědomujeme a jsme připraveni se neustále učit. Nové poznatky a informace zavádíme do nových verzí RealBrány tak, aby naši klienti byli neustále na špičce. Tím, že zefektivňujeme práci realitních kanceláří, pomáháme všem kdo využívají služeb realitních kancelář. A to je pro nás největší zdroj energie. Má to smysl.

Prvotřídní design Vašich stránek na míru

RK volí REALBránu nejenom díky jejím vlastnostem ale také kvůli profesionálnímu vzhledu webových stránek. Čerpáme z bohaté zkušenosti s tvorbou webových stránek ze všech oborů. Postavili jsme více jak 1300 webových prezentací. Jejich výběr si můžete prohlédnout v referencích. Grafický návrh je vytvořen tak, aby když přijde potencionální zájemce o služby RK na její stránky,ihned věděl, že se jedná o solidní kancelář,která dobře ví co chce, že jde s dobou. Některé velké realitní kanceláře, které mají vlastní systém postavený přesně na míru, si od nás nechávají dodávat pouze grafické návrhy. To je důkaz toho, že grafika je naše silná stránka.

„Je toho více co nás vedlo k tomu využívat Váš produkt. Makléř nemusí vůbec docházet do kanceláře, může být neustále v terénu a zakázky zpracovávat doma, nebo ve volném čase

Bc. Josef Záhora
jednatel Ještědská realitní

ukazka2ukazka3ukazka4

5 společných výhod pro všechny RK

  • Online přístup přes libovolný internetový prohlížeč
  • Neomezený počet uživatelů, neplatí se za licence
  • Vlastní www prezentace vysokou mírou, optimalizace pro vyhledavače
  • Exporty na realitní portály
  • Tisk vývěsky a katalogových listů

5 užitečných věcí pro větší realitní kanceláře

  • Pokročilý systém práv – makléři, vedoucí, management
  • Plánovač času a záznam komunikace s klienty
  • Sledování a vyhodnocování aktivity makléřů
  • Kompletní žívotní cyklus zakázek od stavu aktuální až po archivaci
  • Úspora adminsitrativních nákladů – vše potřebné se dělá jen jednou

Ukázka prostředí RealBrány

Abychom Vás navnadili, přinášíme pár ukázek ze samotné RealBrány. Pokud si chcete RealBránu vyzkoušet napište si o přístup níže uvedeným formulářem. Nyní se ale ještě podívejte na to, jak RealBrána vypadá uvnitř. Grafický design je navržený tak, aby s ním člověk vydržel pracovat i 8 hodin v kuse. Všechny formuláře jsou optimalizované aby byly co nejvíce přehledné.

TIP: vyzkoušejte si demo realitního software REALBrána.

Administrační prostředíDetail administračního prostředíDetail administračního prostředíDetail administračního prostředí

Kam pokračovat?

Pokud máte zájem o profesionální řešení, napište nám.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

ZpětÚvodní strana » Informace » Realitní software REALBrána